EN PL

Artemis BDR 1309X Wi-Fi

Wszechstronny ploter laserowy Artemis BDR 1309X, który pojawił się w ofercie Atrium Centrum Ploterowe doczekał się już kilku wdrożeń w Polsce a kolejne s± już zaplanowane! Klucz do sukcesu? Jakość w rozsądnej cenie.

Laser BDR 1390 to maszyna produkcyjna, która służy do wycinania i grawerowania z duż± precyzj± w takich materiałach jak: pleksi, sklejka, drewno, szkło, kamień, filc, guma piecz±tkarska, papier, skóra itd.

Maszyna została wyposażona w mechanizm opuszczania stołu, co ma szczególne zastosowanie przy obróbce przedmiotów „przestrzennych” jak np. bloki pleksi. Ploter jest uniwersalnym urz±dzeniem o dużych możliwościach, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w agencjach reklamowych, firmach usługowych oraz zakładach przemysłowych.

Artemis BDR 1309X - konstrukcja

Stabilna, spawana konstrukcja, dzięki której maszyna nie wpada w rezonans podczas pracy to jeden z najważniejszych walorów tego urz±dzenia. Ramienia osi X i Y HIWIN wykonane s± z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na jakość cięcia jak i stabilność pracy. Dodatkowo można podł±czyć odci±g oparów.

2 stoły w standardzie!

Artemis BDR 1309X wyposażony został standardowo w 2 stoły. Pierwszy, ruchomy stół – służy do wycinania specjalnych, grubszych, b±dĽź nietypowych materiałów. Drugi, jako nakładka na stół ruchomy (plaster miodu) – służy do wycinania materiałów cienkich takich jak np. papier, skóra, itd.

Laser CO2

Wysokiej jakości tuba CO2 (10.6 um) chłodzona wod± zapewnia pracę do 10 000 godzin. Użytkownicy mog± wybrać spośród dwóch modeli o mocy: 80 lub 150 W. Charakteryzuje się on szybk± i łatw± kalibracj± wi±zki. Znacznik laserowy dokładnie wskazuje punkt cięcia (punkt 0,0). Duża i przezźroczysta pokrywa, ułatwia obsługę i kontrolę urz±dzenia podczas wycinania i grawerowania. Profesjonalny moduł steruj±cy DSP, zapewnia optymalizację ruchu głowicy co przekłada się na szybkość cięcia (ploter wybiera najkrótsz± ś¶cieżkę cięcia co skraca czas pracy).

Dokładność cięcia wynosi 0.01 mm. Możemy więc na obiektach od 1x1 mm do 1300 x 900 mm. Rozdzielczo¶ść wynosi 4000 dpi. Prędko¶ść cięcia sięga 40000 mm/min z kolei prędkoś¶ć grawerowania wynosi maksymalnie 60000 mm/min.

Obsługa

Ploter jest bardzo łatwy w obsłudze, doł±czone do niego jest specjalistyczne oprogramowanie, które współpracuje także z programami Corel, AutoCad, Photoshop i innymi. Obsługiwane s± formaty plików: DST, PLT, BMP, DXF, DWG, AI, LAS.

Dane techniczne

  • Typ lasera: laser CO2 chlodzony wod±
  • Obaszar roboczy: max. 1300 x 900 mm
  • Prędkość: 0 - 60000 mm/min
  • Rozdzielczość: max. 4000 dpi
  • Dokładność: 0.01 mm
  • Interfejs: Wi-Fi, USB

Kontakt

© 2011-2014 Artemis Printers. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Warszawa - Poznań - Gdańsk - Kraków - Opole | www.artemisprinters.eu