EN PL

Dni Otwarte z ploterami ARTEMIS

6 lipiec 2017, Opole

Podczas Dni Otwartych, które odbędą się 24 sierpnia 2017, goście będą mieli możliwość przetestowania ploterów LED-UV, UV, solwentowych i eko-solwentowych.

Ploterom Artemis zawsze towarzyszy duże zainteresowanie, gdyż przykuwają one uwagę jakością wykonania, możliwościami technicznymi i atrakcyjną ceną. Dwa najnowsze modele LED / UV – Orion i Pulsar – w ostatnim czasie zdobyły aż 3 targowe medale.

W portfolio Artemis znajdują się urządzenia idealne na polski rynek. Łączą w sobie jakość nieodbiegającą od „markowych” urządzeń japońskich czy europejskich i atrakcyjną cenę, nierzadko 2-3 razy niższą od porównywalnych maszyn.

Cieszymy się, że od wielu lat dostarczamy na polski rynek taki „złoty środek”. Jeśli już jesteśmy przy złotym kolorze, jesteśmy dumni, że dwa premierowe plotery LED-UV i UV zostały wyróżnione przez konkursowe jury i zostały uhonorowane Złotymi Medalami Festiwalu Druku.

Na Artemis Open House zaprezentujemy urządzenia reprezentujące kilka wielkoformatowych technik druku i wykończeń. Przyszłościowy druk LED-UV na miękkich i sztywnych będzie domeną plotera 1.60 m Artemis 1621 LED. Przemysłowy druk UV na materiałach sztywnych prezentowany będzie na flatbedzie UV Artemis Orion. Szybki druk solwentowy na znanych ploterach serii Artemis KM 32xx. Natomiast druk ekologiczny w popularnym formacie 160 cm będzie pokazywany na drukarce Artemis 1621.

Pobierz: formularz rejestracyjny na Dni Otwarte Artemis (udział bezpłatny)

Ploterowe promocje

Plotery, plotery, plotery

Pobierz

Nowy katalog

Pobierz pdf

Kontakt

© 2011-2014 Artemis Printers. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Warszawa - Poznań - Gdańsk - Kraków - Opole | www.artemisprinters.eu
Pracujemy na oprogramowanie ERP Sage X3