EN PL

Nowość: szybki ploter solwentowy Artemis Vector

Już na rynku dostępny jest Artemis Vector - super szybki ploter solwentowy, którego produktywność przekracza 200 m²/h. Ploter wyposażony jest w zależności od konfiguracji w 4 lub 8 przemysłowych głowic Konica Minolta 1024. Za precyzyjne prowadzenie materiału odpowiada ciężki i stabilny
system rolowy. Artemis Vector znajdzie zastosowanie w agencjach reklamowych oraz drukarniach
wielkoformatowych, zarówno w jednorazowych produkcjach „na żądanie” jak i wielotysięcznych nakładach.

 

Już kilkanaście ploterów Artemis Pulsar LED-UV zainstalowanych

technologia LED-UV

Już kilkanaście urządzeń Artemis Pulsar zainstalowaliśmy w kraju a także, poza granicami Polski. Za sukcesem tej maszyny stoi jej znakomity stosunek jakości do ceny oraz szerokie spektrum możliwości jakie daje ta wielkoformatowa drukukarka LED-UV o szerokości zadruku 3.20 m.

 

Dni Otwarte z ploterami ARTEMIS

7 grudzień 2017, Opole

Podczas Dni Otwartych, które odbędą się 7 grudnia 2017, goście będą mieli możliwość przetestowania ploterów LED-UV, UV i solwentowych.

Ploterom Artemis zawsze towarzyszy duże zainteresowanie, gdyż przykuwają one uwagę jakością wykonania, możliwościami technicznymi i atrakcyjną ceną. Dwa najnowsze modele LED / UV – Orion i Pulsar – w ostatnim czasie zdobyły aż 3 targowe medale.

W portfolio Artemis znajdują się urządzenia idealne na polski rynek. Łączą w sobie jakość nieodbiegającą od „markowych” urządzeń japońskich czy europejskich i atrakcyjną cenę, nierzadko 2-3 razy niższą od porównywalnych maszyn.

Cieszymy się, że od wielu lat dostarczamy na polski rynek taki „złoty środek”. Jeśli już jesteśmy przy złotym kolorze, jesteśmy dumni, że dwa premierowe plotery LED-UV i UV zostały wyróżnione przez konkursowe jury i zostały uhonorowane Złotymi Medalami Festiwalu Druku.

Na Artemis Open House zaprezentujemy urządzenia reprezentujące kilka wielkoformatowych technik druku i wykończeń. Przyszłościowy druk LED-UV na miękkich (membrany, backity, banery) będzie domeną plotera 3.20 m Artemis Pulsar i 1.60 m Artemis 1621 LED. Przemysłowy druk UV na materiałach sztywnych prezentowany będzie na flatbedzie UV Artemis Orion. Szybki druk solwentowy na znanych ploterach serii Artemis KM 32xx oraz Artemis Vector.

Pobierz: formularz rejestracyjny na Dni Otwarte Artemis (udział bezpłatny)

Ploterowe promocje

Plotery, plotery, plotery

Pobierz

Nowy katalog

Pobierz pdf

Kontakt

© 2011-2014 Artemis Printers. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Warszawa - Poznań - Gdańsk - Kraków - Opole | www.artemisprinters.eu
Pracujemy na oprogramowanie ERP Sage X3